Fizjoterapeuta, Rehabilitant w Warszawie

Rehabilitanci, fizjoterapeuci w Warszawie - dostępni dla pacjentów bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach na rehabilitację z NFZ. Umów wizytę prywatną u dobrego specjalisty w OrthoFit.

mgr Izabela Szymańska (Maziarz)

Rehabilitantka.
Założycielka i pomysłodawca Ortho-Fit.
W zawodzie pracuje od 1999 roku. Absolwentka wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Staż kliniczny w Niemczech- Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu: Terapia manualna; PNF; Mulligan Concept; Masaż leczniczy; Kinesiology taping; Zastosowanie EMG w terapi; Tkanki miękkie. Współorganizator i wykładowca kursów PTTS w latach 2005-2009. Autor i współautor publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchacz i prelegent na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.

mgr Dorota Kobylańska

Absolwentka studiów magisterskich - kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Instruktorka choreoterapii oraz jogi, którą wykorzystuje w pracy z pacjentem. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz sportowym, zajmuje się również rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym, a także terapią punktów spustowych oraz Kinesiology tapingiem. Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji ruchem zdobywa dzięki uczestnictwu w licznych kursach, warsztatach oraz konferencjach.

mgr Bartosz Grabowski

mgr fizjoterapii  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Od dziecka, przez wiele lat trenowałem piłkę nożną. W swojej praktyce zawodowej wykorzystuję masaż, terapie tkanek miękkich, terapię powięzi, punktów spustowych, oraz terapię manualną. Specjalizuję się w pracy z pacjentami z urazami narządu ruchu. Cały czas poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne kursy, artykuły naukowe, webinary i konferencje.(zdjęcie poniżej w czarnej koszulce OF