Fizjoterapeuci

mgr Izabela Maziarz

Rehabilitantka.
Założycielka i pomysłodawca Ortho-Fit.
W zawodzie pracuje od 1999 roku. Absolwentka wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Staż kliniczny w Niemczech- Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu: Terapia manualna; PNF; Mulligan Concept; Masaż leczniczy; Kinesiology taping; Zastosowanie EMG w terapi; Tkanki miękkie. Współorganizator i wykładowca kursów PTTS w latach 2005-2009. Autor i współautor publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchacz i prelegent na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.

mgr Ewa Kawałkowska

Fizjoterapeuta neurologiczny.
Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Konstancinie oraz wydziału Rehabilitacji Ruchowej przy AWF-Warszawa; specjalistka pierwszego stopnia w.w. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe-w tym: PNF podstawowy, wprowadzenie do NDT Bobath dla dorosłych, Koncepcja Terapii Obrzękowej, Terapia Punktów Spustowych, Kinesiotaping, Terapia Osób Starszych-opieka geriatryczna oraz wielu konferencji – głównie z zakresu neurologii i traumatologii. Wieloletni pracownik Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a więc z dużym doświadczeniem w rehabilitacji ruchowej osób ze schorzeniami neurologicznymi (SM,udary,bóle kręgosłupa itp.)

mgr Michał Polański

Fizjoterapeuta.
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Aktywny słuchacz licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii, ortopedii i traumatologii. W swojej pracy najbardziej cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem, z pacjentem, dlatego staram się łączyć anatomię oraz fizjologię z aspektami emocjonalnymi. Prywatnie fan biegania, gotowania i górskich wędrówek.

mgr Małgorzata Lichomska

Fizjoterapeuta. Absolwentka wydziału rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pracy w różnych placówkach medycznych oraz na kursach i szkoleniach podyplomowych. Terapia manualna w modelu holistycznym (A. RAKOWSKI) Terapia manualna wg.B.Mulligana Terapia punktów spustowych PNF podstawowy Kinesio Taping Fizjoterapia w urazach sportowych Fitball News Kurs Aktywnej Rehabilitacji

mgr Halina Tarczyńska

Fizjoterapeuta. Absolwentka wydziału rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego. Absolwentka studiów podyplomowych w SWPS na kierunku psychodietetyka. Uczestniczka potwierdzonych certyfikatem szkoleń w zakresie medycyny i fizjoterapii sportowej oraz dietetyki klinicznej. Uczestniczka kongresów i seminariów dotyczących żywienia sportowców i ludzi aktywnych. Pasjonatka biegów długodystansowych. Uczestniczka licznych maratonów i ultramaratonów. Prywatnie mama trzech małych sportowców.

mgr Filip Franczak

Fizjoterapeuta.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus.