Fizjoterapeuta, Rehabilitant w Warszawie

Rehabilitanci, fizjoterapeuci w Warszawie - dostępni dla pacjentów bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach na rehabilitację z NFZ. Umów wizytę prywatną u dobrego specjalisty w OrthoFit.

mgr Izabela Maziarz

Rehabilitantka.
Założycielka i pomysłodawca Ortho-Fit.
W zawodzie pracuje od 1999 roku. Absolwentka wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Staż kliniczny w Niemczech- Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu: Terapia manualna; PNF; Mulligan Concept; Masaż leczniczy; Kinesiology taping; Zastosowanie EMG w terapi; Tkanki miękkie. Współorganizator i wykładowca kursów PTTS w latach 2005-2009. Autor i współautor publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchacz i prelegent na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.

mgr Dorota Kobylańska

Absolwentka studiów magisterskich - kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Instruktorka choreoterapii oraz jogi, którą wykorzystuje w pracy z pacjentem. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz sportowym, zajmuje się również rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym, a także terapią punktów spustowych oraz Kinesiology tapingiem. Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji ruchem zdobywa dzięki uczestnictwu w licznych kursach, warsztatach oraz konferencjach.

mgr Marek Rybak

Fizjoterapeuta.
Tytuł magistra uzyskał w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.
Licencjonowany specjalista suchego igłowania i igłoterapii
Kursy igłoterapii
- 2016r, Spała - Kurs Igłoterapii u doktora Radosława Składowskiego
- 2017/2018 , Warszawa Kurs Suchego igłowania u Karola Szapela
Główny kierunek zainteresowań w rehabilitacji to fizjoterapia sportowa i urazy w sporcie.
Propagator sportu i ćwiczeń dla młodzieży. Aktywny trener siatkówki dzieci i młodzieży

Paweł Jancewicz

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Były reprezentant Polski w karate olimpijskim, aktualnie fizjoterapeuta żyjący w przekonaniu, że fundamentem rehabilitacji jest ruch. Głównie zajmujący się przypadłościami związanymi z dysfunkcją narządu ruchu, a także ostrymi i przewlekłymi stanami bólowymi. Podczas swoich terapii stara się przeplatać techniki terapii manualnej, pracy mięśniowo - powięziowej z elementami treningu funkcjonalnego.