Fizjoterapeuta, Rehabilitant w Warszawie

Rehabilitanci, fizjoterapeuci w Warszawie - dostępni dla pacjentów bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach na rehabilitację z NFZ. Umów wizytę prywatną u dobrego specjalisty w OrthoFit.

mgr Izabela Maziarz

Rehabilitantka.
Założycielka i pomysłodawca Ortho-Fit.
W zawodzie pracuje od 1999 roku. Absolwentka wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Staż kliniczny w Niemczech- Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu: Terapia manualna; PNF; Mulligan Concept; Masaż leczniczy; Kinesiology taping; Zastosowanie EMG w terapi; Tkanki miękkie. Współorganizator i wykładowca kursów PTTS w latach 2005-2009. Autor i współautor publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchacz i prelegent na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.

Dorota Kobylańska

Absolwentka studiów magisterskich - kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Instruktorka choreoterapii oraz jogi, którą wykorzystuje w pracy z pacjentem. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym oraz sportowym, zajmuje się również rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym, a także terapią punktów spustowych oraz Kinesiology tapingiem. Swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji ruchem zdobywa dzięki uczestnictwu w licznych kursach, warsztatach oraz konferencjach.

mgr Marek Rybak

Fizjoterapeuta.
Tytuł magistra uzyskał w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.
Licencjonowany specjalista suchego igłowania i igłoterapii
Kursy igłoterapii
- 2016r, Spała - Kurs Igłoterapii u doktora Radosława Składowskiego
- 2017/2018 , Warszawa Kurs Suchego igłowania u Karola Szapela
Główny kierunek zainteresowań w rehabilitacji to fizjoterapia sportowa i urazy w sporcie.
Propagator sportu i ćwiczeń dla młodzieży. Aktywny trener siatkówki dzieci i młodzieży

mgr Małgorzata Lichomska

Fizjoterapeuta. Absolwentka wydziału rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności zdobyte podczas pracy w różnych placówkach medycznych oraz na kursach i szkoleniach podyplomowych. Terapia manualna w modelu holistycznym (A. RAKOWSKI) Terapia manualna wg.B.Mulligana Terapia punktów spustowych PNF podstawowy Kinesio Taping Fizjoterapia w urazach sportowych Fitball News Kurs Aktywnej Rehabilitacji

mgr Halina Tarczyńska

Fizjoterapeuta. Absolwentka wydziału rehabilitacji na Akademii Wychowania Fizycznego. Absolwentka studiów podyplomowych w SWPS na kierunku psychodietetyka. Uczestniczka potwierdzonych certyfikatem szkoleń w zakresie medycyny i fizjoterapii sportowej oraz dietetyki klinicznej. Uczestniczka kongresów i seminariów dotyczących żywienia sportowców i ludzi aktywnych. Pasjonatka biegów długodystansowych. Uczestniczka licznych maratonów i ultramaratonów. Prywatnie mama trzech małych sportowców.

mgr Filip Franczak

Fizjoterapeuta.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus.