Fizjoterapeuta, Rehabilitant w Warszawie

Rehabilitanci, fizjoterapeuci w Warszawie - dostępni dla pacjentów bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach na rehabilitację z NFZ. Umów wizytę prywatną u dobrego specjalisty w OrthoFit.

mgr Izabela Szymańska (Maziarz)

Rehabilitantka.
Założycielka i pomysłodawca Ortho-Fit.
W zawodzie pracuje od 1999 roku. Absolwentka wydziału Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Staż kliniczny w Niemczech- Reutlingen Therapie und Analysezentrum. Uczestnik szkoleń i kursów z zakresu usprawniania aparatu ruchu: Terapia manualna; PNF; Mulligan Concept; Masaż leczniczy; Kinesiology taping; Zastosowanie EMG w terapi; Tkanki miękkie. Współorganizator i wykładowca kursów PTTS w latach 2005-2009. Autor i współautor publikacji z zakresu rehabilitacji – Acta Clinica. Słuchacz i prelegent na konferencjach i sympozjach dotyczących fizjoterapii i ortopedii. Instruktor narciarstwa zjazdowego, pływania i rekreacji ruchowej.

mgr Bartosz Grabowski

mgr fizjoterapii  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Od dziecka, przez wiele lat trenowałem piłkę nożną. W swojej praktyce zawodowej wykorzystuję masaż, terapie tkanek miękkich, terapię powięzi, punktów spustowych, oraz terapię manualną. Specjalizuję się w pracy z pacjentami z urazami narządu ruchu. Cały czas poszerzam swoją wiedzę poprzez liczne kursy, artykuły naukowe, webinary i konferencje.(zdjęcie poniżej w czarnej koszulce OF

Aleksandra Kadłubowska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Zainteresowana funkcjonowaniem ludzkiego ciała, pasjonuje się anatomią oraz biomechaniką. Na co dzień zajmuje się fizjoterapią pacjentów z dolegliwościami bólowymi narządu ruchu pochodzenia przeciążeniowego oraz urazowego. W pracy stawia na połączenie terapii manualnej z kształtowaniem świadomości własnego ciała pacjenta poprzez indywidualnie dobrane ćwiczenia. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe uczęszczając na kursy oraz śledząc najnowsze badania naukowe.

Człowiek to jedna całość. Wszystkie jego sfery się przenikają i wzajemnie na siebie oddziałują. Dlatego lubię holistycznie podchodzić do problemu pacjenta. W swoim działaniu wykorzystuję całą swoją wiedzę i umiejętności, by pomóc. Sam wiele lat korzystałem z rehabilitacji. Dzięki temu łatwiej mi jest wczuć się w sytuację pacjenta.

Jestem pasjonatem sportów indywidualnych - narciarstwa alpejskiego (instruktor PZN) i tenisa, ale też trenerem przygotowania motorycznego, masażystą I i II stopnia.