Masażyści

MAŁGORZATA MILEWSKA

W zawodzie pracuje od 2016 roku.

Ukończyłam Warszawskie studium medyczne gdzie uzyskałam tytuł Technika Masażysty.

Doświadczenie zbierałam w klinikach, oraz salonach masażu.

Specjalizuje się w zarówno masażach leczniczych w jednostkach bólowych jak również w masażach relaksacyjnych, których zadaniem jest osiągnięcie harmonii w płaszczyźnie psychicznej, duchowej i fizycznej.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku, które zdobyłam w Cornwallis Court Residential Care Home w Wielkiej Brytanii.

Cały czas doszkalam i pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie masażu.

W wolnym czasie zajmuję się krawiectwem, które jest moim nowym hobby, oraz czytaniem książek fantastycznych .
Piszę również wiersze i opowiadania dla moich pociech - Zuzi i Gabrysia

KRZYSZTOF KĘDRA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Ukończony kurs zawodowy masażu klasycznego w 2001 roku. Trener i praktyk hawajskiej pracy z ciałem wg tradycji Abrahama Kawai’ii w Aloha International. Ukończony dwustopniowy kurs pracy z dźwiękiem gongu i mis tybetańskich. Od sportów walki poprzez gry zespołowe i sporty indywidualne aż po aktywną turystykę rowerową i kajakową, od dziecka zafascynowany aktywnością fizyczną i możliwościami organizmu ludzkiego. Zwolennik zrównoważonego rozwoju fizycznego, duchowego i emocjonalnego. Od wielu lat miłośnik morsowania i sauny fińskiej.

Obecnie mając możliwość bezpośredniej i ścisłej współpracy z rehabilitantami i fizjoterapeutami OrthoFit odkrywam kolejne zalety synergii różnych form pracy z ciałem. Cieszę się, że moją wiedzą i umiejętnościami z zakresu różnych form masażu mogę uzupełnić procesy regeneracji i uzdrawiania osób korzystających z usług poradni.