Ortho-Fit

Powstanie Ortho-Fit umożliwiło zrealizowanie współpracy lekarzy ortopedów z fizjoterapeutami.

Przyjazne podejście do pacjenta i oferowanie specjalistycznej usługi ortopedyczno-rehabilitacyjnej stwarza profesjonalny i serdeczny klimat tego gabinetu. Tu można realizować własne ambicje dydaktyczno-naukowe, oraz zdobywać doświadczenie zawodowe. Współpraca z wieloma specjalistami poszerza naszą ofertę dla Pacjenta. Każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od fizjoterapii, konsultacji ortopedycznych, dietetyka czy psychologa, poprzez indywidualnego trenera sportowego, a skończywszy na doradztwie w zakresie sprzętu ortopedycznego i doboru wkładek korekcyjnych.

Ortho-Fit jest kliniką dedykowaną głównie do Pacjenta, lecz nie tylko. Znajdzie tu miejsce każdy fizjoterapeuta czy lekarz oferujący zaangażowanie w szeroko pojęte leczenie pacjenta.

W naszej historii pojawiali się również stażyści i praktykanci, dla których Ortho-Fit stoi otworem. W szczególny sposób propagujemy studentów wydziałów fizjoterapii, gdyż można w Ortho-Fit odbyć staż fizjoterapeutyczny bądź zaliczyć praktyki kliniczne z zakresu rehabilitacji.

Lekarze i terapeuci pracujący w Ortho-Fit chętnie dzielą się własnymi doświadczeniami. Wieloletnie doświadczenie poszerzamy również poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i sympozjach z zakresu ortopedii i fizjoterapii. Jesteśmy zarówno słuchaczami jak i prelegentami.