Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści w Warszawie: ortopedzi, chirurdzy naczyniowi i inne oblegane specjalizacje - bez czekania w wielomiesięcznych kolejkach. Umów wizytę prywatną u specjalisty w OrthoFit.

Dariusz Marczak

dr hab. n. med., prof. CMKP, ortopeda traumatolog
Związany z Ortho-Fit od początku jego powstania. Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 1998 roku. Od 2003 roku starszy asystent Kliniki Ortopedii i Chorób Zapalnych Narządu Ruchu w Szpitalu im Profesora Adama Grucy w Otwocku. Specjalizuje się w endoprotezoplastce stawu kolanowego i biodrowego oraz chirurgii artroskopowej stawu kolanowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach krajowych i zagranicznych zarówno prywatnych jak i publicznych. Odbył staż w Szpitalu Slotervaart w Amsterdamie pod kierunkiem Prof. Rudolfa G. Pöll'a. Uczestniczy w licznych kursach , szkoleniach praktycznych i sympozjach krajowych i zagranicznych między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Austrii, Szwecji, Hiszpanii oraz Szwajcarii.

Maj 2019 uzyskanie stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk medycznych na podstawie osiągnięcia naukowego: "Analiza wyników endoprotezoplastyki stawu kolanowego w aspekcie trudnej pierwotnej alloplastyki stawu kolanowego oraz powikłań infekcyjnych". Sierpień 2019 mianowanie przez radę naukową Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego na stopień profesora CMKP.

Adam Wiszniewski

dr n.med

Specjalista w zakresie chirurgii naczyniowej i ogolnej
Pracownik Instytutu Hematologii i transfuzjologii w Warszawie.

dr Paweł Bartosz

lek. ortopeda traumatolog

Studia medyczne ukończył w 2012 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie. Specjalizację z ortopedii rozpoczął w 2013 roku w Klinice Ortopedii CMKP w Otwocku początkowo w oddziale Zapaleń Kości, a obecnie od 2014 w Oddziale Ortopedii. W swojej pracy zawodowej interesuje się zagadnieniami dotyczącymi urazów sportowych, a także kompleksowym zaopatrywaniem chorób stawu kolanowego, stawu biodrowego, stawu skokowego i stopy.

Ukończył liczne kursy w Polsce i za granicą m.in. z zakresu endoprotezoplastyki kolana Triathlon w Hannoverze, artroskopii kolana CEMED w Warszawie. Jest wykładowcą na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy ortopedów, a także na licznych konferencjach w Polsce. Były zawodnik II ligowego GKS Nowiny- koszykówka.

dr Agnieszka Pawłowska

neurolog

pracuje w Klinice Neurologii Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej