Lekarze

Dariusz Marczak

Dr n.med. Specjalista ortopeda traumatolog.
Związany z Ortho-Fit od początku jego powstania. Ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie w 1998 roku. Od 2003 roku starszy asystent Kliniki Ortopedii i Chorób Zapalnych Narządu Ruchu w Szpitalu im Profesora Adama Grucy w Otwocku. Specjalizuje się w endoprotezoplastce stawu kolanowego i biodrowego oraz chirurgii artroskopowej stawu kolanowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach krajowych i zagranicznych zarówno prywatnych jak i publicznych. Odbył staż w Szpitalu Slotervaart w Amsterdamie pod kierunkiem Prof. Rudolfa G. Pöll'a. Uczestniczy w licznych kursach , szkoleniach praktycznych i sympozjach krajowych i zagranicznych między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Austrii, Szwecji, Hiszpanii oraz Szwajcarii.

Adam Wiszniewski

Dr. Specjalista chirurgii naczyniowej i ogólnej.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Łukasz Wąs

Traumatolog.
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, starszy asystent w Klinice Ortopedii CMKP w Otwocku. Studia medyczne ukończył w 2009 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu urazów oraz schorzeń narządu ruchu: chirurgii artroskopowej, rekonstrukcjach więzadeł stawu kolanowego oraz stawu skokowego, chirurgii stopy, alloplastyce stawu biodrowego oraz kolanowego oraz leczeniu urazów sportowych.
Uczestnik wielu zjazdów oraz kursów krajowych jak i zagranicznych m.in.: dostępy operacyjne w ortopedii Graz(Austria), kurs mikrochirurgii Timisoara(Rumunia), endoprotezoplastyka stawu kolanowego Hannover(Niemcy).

Marcin Para

Dr n. med. Specjalista ortopeda
Ukończył studia medyczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pracę zawodową rozpoczął i kontynuuje do dziś w Klinice Ortopedii SPSK CMKP im. Prof. A. Grucy w Otwocku, gdzie zaangażowany jest w działalność naukową i edukacyjną. Uczestnik konferencji i kursów krajowych i zagranicznych. Prelegent, autor i współautor licznych wystąpień na konferencjach krajowych.

Jego zainteresowania obejmują przeciążenia i urazy sportowe, zachowawcze leczenie chorób zwyrodnieniowych, metody operacyjne oszczędzające stawy, endoprotezoplastyki stawów, leczenie powikłań zapalnych, zaburzeń zrostu kostnego. Szczególną uwagę poświęca diagnostyce zapaleń okołoprotezowych stawów i ich leczeniu.